Промислова Група Ренесанс

Промислова Група Ренесанс
Олександрія, 28008, Украина, Кировоградская обл., г. Александрия, пр. Ленина 145/3.

Концерн «Ренесанс» працює на українському ринку з 1999 року і в даний час є багатопрофільним підприємством що спеціалізується на обробці металопрокату. ТОВ «Ренесанс Пром Тех» є самостійним структурним підрозділом компанії. Фірма має декілька напрямів діяльності, а саме: виробництво металевих шаф, художнє кування, виробництво і продаж запчастин до імпортної сільськогосподарської техніки. Всі напрямки самостійні і кожен напрям значимо для підприємства.

Виробничі майданчики розташовані на двох гектарах землі. На нашому підприємстві працює виробнича лінія на базі високоточної листообробних обладнання турецької фірми «DURMA». Наявність на підприємстві спеціалістів високої кваліфікації і налагодженої системи контролю якості з випуску продукції дозволило створити репутацію постачальника різноманітної продукції і надійного партнера по бізнесу. Постійно розширюється асортимент продукції компанії. Розроблено та освоєно у серійному виробництві цілий ряд виробів.

Нашими клієнтами є Дніпропетровський м'ясокомбінат «Ювілейний», АТ «Укртатнафта», Київський національний університет ім. Шевченка, Університет МВС, Краматорська ТЕЦ та ін

Крім стандартної продукції наше підприємство може виготовити вироби за індивідуальними розмірами.

Якість продукції, що випускається, стислі терміни постачання споживачам і розумна цінова політика дають можливість нашій компанії успішно розвиватися, нарощувати свої виробничі потужності та обсяги продажів.

Ми постійно розширюємо регіональну дилерську мережу і забезпечуємо максимально повне сервісне обслуговування наших партнерів на всьому тривалому шляху використання нашої продукції. Свої відносини з клієнтами ми будуємо на принципах довгострокового і взаємовигідного співробітництва. Результати роботи компанії дають підставу впевнено дивитися в майбутнє розширювати коло замовників, максимально задовольняючи їх зростаючі потреби, освоювати нові технології, удосконалювати методи роботи і сумлінно виконувати взяті на себе зобов'язання.